Utopił jeepa w zamarzniętym jeziorze

kategoria Motoryzacja

Zawsze gdy przychodzi zima padają pomysły by wjechać samochodem na zamarzniętą taflę jeziora. Dzięki temu co roku w internecie pojawiają się nowe śmieszne filmiki z tonącymi samochodami i pękającym lodem. Nie inaczej było też w przypadku jeepa z tego śmiesznego filmiku. Ktoś kto siedzi za kółkiem tej terenówki zapewne myśli że skoro ma auto 4x4 to nie ma terenu w którym by sobie nie poradził. Niestety zaraz po tym jak wjechał na jezioro lód pęka a samochód całkowicie tonie. Zaledwie kilka sekund trzeba by cała karoseria samochodu znalazła się pod wodą, szkoda bo taki był ładny - pewnie amerykański. Następnym razem może sprawdzi grubość lodu na jeziorze zanim wjedzie tam swoim samochodem.

dodany: 24 października 2017 wyświetleń: za: 18 przeciw: 10

Film Utopił jeepa w zamarzniętym jeziorze (id: 2269) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Tomek

Ludzie to są jacyś dziwni myślą że jak mają Jeepa to mogą wjeżdżać w ciężki teren że jak mają auto usportowione to mogą je katować jak te na torach wyścigowych. Pora przejrzeć na oczy i zrozumieć że dzisiejsze samochody są stylizowane na terenowe lub sportowe a tak naprawdę nie nadają się do takich ciężkich wyzwań.

dodano: 2017-11-08 10:25:13 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Krzysztof

Ludzie w dzisiejszych czasach myślą że jak mają Jeepa to wiadomo wszędzie i po wszystkim. Jednak mało kto dopuszcza do siebie Myślę że dzisiejsze samochody terenowe są terenowymi tylko z nazwy. Dzisiaj do samochodu terenowego jako akcesoria dokupić można błoto w sprayu. Wszystko dlatego bo jest moda na terenówki. Dlatego jak ktoś dorwie się samochodu z dużymi kołami ładuje się w jakiś las błoto albo nastaw a potem są takie filmiki. Zrozumcie wreszcie że dzisiaj dzisiejsze samochody terenowe nie są wcale samochodami którymi można jeździć w ciężkim terenie one tak tylko wyglądają są stylizowane na terenowe. Mogę się założyć że z tego jeepa utopionego w jeziorze nic już nie będzie. Dawniej starego typu Landrovera wystarczyło umyć karszerem i można było jechać dalej.

dodano: 2017-11-03 09:27:27 przez: host-89-228-243-147.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.147
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.