Gapiła się w telefon i wpadła do dziury

kategoria Wpadki

O współczesnych niebezpieczeństwach związanych z używaniem smartfonów mówiłaś nie ten śmieszny filmik nagrany z kamery miejskiego monitoringu. Na nagraniu wyraźnie widać że pani idąc zapatrzona w swój ekran telefonu nie zauważa otwartej przestrzeni w chodniku po czym spada tam cała. Ktoś prowadził jakieś prace które wymagały otwarcia wielkiej studzienki kanalizacyjnej i pani zapatrzona w ekran swojego smartphona niestety nie zauważyła tego. Dzisiejszych czasach coraz więcej wypadków związanych z używaniem smartfonów i nie polegają one na wybuch Aniu przegrzewający się baterii ale właśnie na nie uwagę ich użytkowników. Ludzie zamiast patrzeć przed siebie zachowując szczególną ostrożność na przykład przy przechodzeniu przez ulicę patrzę się w swojego smartfona nie zwracając na to co się dzieje dookoła. Ten filmik dokładnie ukazuje skutki takiego zachowania.

dodany: 16 listopada 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Gapiła się w telefon i wpadła do dziury (id: 2288) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Tomek

Coraz więcej ludzi poruszając się w Miejskiej dżungli Jest tak zapatrzony w ekran swojego telefonu że nie widzą co się wokół nich dzieje. Dlatego właśnie pojawił się pomysł by karać mandatami ludzi którzy przez przejścia dla pieszych Lub ogólnie przez ulicę przechodzą z telefonem w ręku. Mało kto zdaje sobie sprawę że nawet idąc piechotą jest się uczestnikiem ruchu. Ten filmik na którym baba wpada do otwartej studzienki kanalizacyjnej jest właśnie przykładem że nawet idąc chodnikiem trzeba kontrolować otoczenie i to co się wokół nas dzieje.

dodano: 2017-11-22 11:21:01 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.