Tak się pohuśtała że się gałąź złamała

kategoria Wpadki

Grupka znajomych zorganizowała sobie biwak gdzie najwyraźniej alkoholu nie brakowało. W przerwie na pobliskim drzewie zrobili sobie huśtawkę która jak widać na tym śmiesznym filmiku nie podołała temu wyzwaniu. Facet tak mocno bujał swoją partnerkę że ta w końcu wyładowała na dupie. Można się było spodziewać że gałąź tego nie wytrzyma i prędzej czy później bujająca się pani wyląduje na tyłku - mogła więc założyć jakieś spodnie bo szorowanie tyłkiem po ziemi w samych majtkach od stroju kąpielowego zapewne nie było miłym uczuciem. Biwak ten w ogóle wygląda na jakąś ruską popijawę - ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu na łonie natury.

dodany: 6 listopada 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film Tak się pohuśtała że się gałąź złamała (id: 2287) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Angelika

Tacy starzy a tacy głupi. To chyba jakiś biwak w Rosji. Raczej nie pofatygował się by odjechać dalej od miasta bo w tle widać ulicę. To bardziej wygląda jak jakiś park w mieście. A te dwie pary wyglądają jakby były na kacu. No wcześniej pewnie nieźle się na walili. Ale ważne że dobrze się bawią. Choć ten typ ja że współczuję bo wylądować tak prawie gołą dupą na szorstkie i ziemi To musiało boleć. Ale jeśli to Ruscy to walną pół litra i będzie dobrze.

dodano: 2017-11-22 11:29:55 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.