Wywaliła się na desce hoverbord

kategoria Wpadki

Deski hoverboard to bardzo modny gadżet ostatnich lat. Powoli wypierają z rynku popularne wcześniej Segway. Jednak utrzymanie równowagi i jazda na desce hoverboard okazuje się wcale nie taka łatwa jak to było na Segway. Brak oparcia dla rąk które wymuszają odpowiednią sylwetkę sprawia że jazda na tej desce nie należy do łatwych czynności. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo łatwe to jednak dużo ludzi staje i swoją jazdę kończy wywracają się już po kilku metrach. Nie inaczej stało się na tym śmiesznym filmiku na którym dziewczyna stanęła na desce u jechała kilka metrów i spektakularnie wywróciła się na dupę. Podczas takich wywrotek Najbardziej bolą biodra o czym zapewne przekona się niewiasta kolejnego dnia. Dzięki deskom w internecie pojawiło się masę śmiesznych filmików z przeróżnymi upadkami wypadkami i śmiesznymi sytuacjami na desce hoverboard.

dodany: 17 listopada 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 2

Film Wywaliła się na desce hoverbord (id: 2289) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Tomek

Powiem wam że jazda na desce elektrycznej wcale nie jest taka łatwa na jaką wygląda. Początkowo największą trudność sprawia samo zdjęcie na desce. Trzeba to zrobić z wyczuciem ale zdecydowanie. Gdy już Opanujemy wstawanie i schodzenie z deski wydaje się że nie będziemy mieli większych problemów z poruszaniem się na niej a jednak. O ile jazda na przykład w domu po twardej równej podłodze z paneli przychodzi bardzo szybko to gdy wyjdziemy na dwór i zaczniemy jechać na nie do końca równej powierzchni przekonamy się że nie jest to wcale takie łatwe. O wiele prościej jest utrzymać równowagę jadąc trochę szybciej. Ale wiadomo że na początku ciężko jest jechać szybciej trzeba się do prędkości przyzwyczaić. Więc na początku jeździmy wolno a jadąc wolno najechanie na jakąkolwiek nierówność patyk kamień lub studzienka kanalizacyjna niemal zawsze spowoduje glebę. Tak więc nie ma co się śmiać z tej dziewczyny co się wywróciła na hoverboardzie. Jazda na takiej desce Zwłaszcza gdy deska ma małe koła nie należy do najprostszych. Podobno łatwiej jeździ się na deskach elektrycznych z większymi kołami. Wiadomo większe koła bardziej wyłapują nierówności i nie są tak podatne na małe kamyki Patyki i tym podobne. Jednak na desce z większymi kołami ciut wyżej jest środek ciężkości oraz deska taka szybciej nabiera prędkości. Oglądajcie więc filmiki z ludźmi na deskach elektrycznych i wyciągajcie wnioski.

dodano: 2017-11-22 11:15:26 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Paweł

Jeśli szukacie filmu pokazującego Jak jeździć na desce hoverboard to ten filmik akurat nie jest filmem instruktażowym. Mało kto zdaje sobie sprawę że jazda na desce hoverboard jest taka trudna. Po pierwsze Problem pojawia się już w momencie wejścia na deskę. Stawiając pierwszą stopę na desce trzeba pilnować by stopa była idealnie poziomo. Innym przypadku Odeska zaczyna drgać. Ustawianie wtedy deski na siłę tylko pogorszy całą sprawę. Najlepiej trzeba odpuścić podnieść nogę i poczekać aż deska się wyłączy. Nie ma różnicy którą stopę stawiamy najpierw wedle wygody może być prawa lub lewa noga. Ważne by stopę postawić idealnie poziomo na desce. Zaraz za pierwszą stopą należy stanąć drugą stopą również idealnie poziomo. Dosłownie w Chwilę po tym gdy obie stopy mamy na desce najprościej ruszyć pochylając się lekko do przodu. Gdy deska będzie w ruchu łatwiej będzie nam wyczuć równowagę. Podczas jazdy do przodu należy całym ciałem pochylić się do przodu. Unikać tak zwanego stawania na palcach czyli odchylania stóp w dół zostawiając słów w pozycji wyprostowanej. Podczas przyśpieszania lub jazdy z większą prędkością w takiej pozycji bardzo ciężko jest utrzymać równowagę a najmniejsze nierówności na drodze sprawią że deska ucieknie nam do przodu A my polecimy do tyłu zupełnie podobnie jak na tym filmiku. A więc stawiamy pierwszą stopę poziomo zaraz po niej drugą stopę poziomo. Pochylamy się w kierunku jazdy uginając lekko nogi w kolanach - pomoże nam taka postawa przy amortyzacji ewentualnych nieruchomości terenu. Powodzenia.

dodano: 2017-11-18 19:44:43 przez: host-89-229-82-157.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.82.157
Tomek

Szkoda trochę tej dupci bo całkiem niezła z niej świnia.

dodano: 2017-11-17 20:10:45 przez: host-89-229-82-157.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.82.157
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.