Złodziejka zapachów złapana na monitoringu

kategoria Wpadki

Ochroniarze z tego sklepu zapewne mieli niezły ubaw oglądając ten filmik z kamer monitoringu. Na nagraniu widać jak pewna kobieta podchodzi do regału z perfumami rozgląda się czy nikt na nią nie patrzy i opryskuje się wybranym wcześniej perfumem. Taka dosłowna kradzież zapachu ponieważ wychodząc ze sklepu Teoretycznie w kieszeniach nic schowanego mieć nie będzie. Wyniesie ze sobą jedynie zapach ale przecież o to właśnie chodzi. Na stoiskach z perfumami zawsze zamontowane są kamery bo wielu cwaniaczków tak właśnie robi, o czym ochroniarze doskonale wiedzą. Ludzie chyba przed pójściem na randkę wcześniej zachodzą na stoisko z perfumami by po pryskać się drogim ulubionym perfumem. Można by to nazwać taką degustacją perfum. I w sumie nie byłoby nic w tym śmiesznego gdyby nie fakt że kobieta perfumami po pryskała się również w kroczu pod sukienką. Na tym śmiesznym filmiku wyraźnie widać jak kobieta Unosi sukienkę i psika się perfumami po majtkach i w okolicach intymnych. Bez wątpienia szła na randkę z jakimś miłośnikiem perfum.

dodany: 8 listopada 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 8

Film Złodziejka zapachów złapana na monitoringu (id: 2298) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Tomek

Na co dzień pracuję właśnie przy obsłudze monitoringu w dużym centrum handlowym I powiem wam że ręce opadają Co ludzie kradną. Najczęściej podkładają produkty na wagę. Najzwyklej jedzą je na miejscu. Średnio dziennie ludzie zjadają towaru na około kilkaset złotych. Jakby to zważyć to byłoby z 50 może 100 kilo. Ludzie zjadają migdały rodzynki wszystko to co małe dobre i drogie. Weź to kogoś oskarżyć o kradzież kiedy on to zjadł na miejscu. Druga sprawa to właśnie perfumy. Masa ludzi wchodzi do sklepów tylko po to by między regałami w perfumować się albo posmarować twarz lub ręce kremem. Żenada po prostu żenada, nie wiem czy śmiać się z tych ludzi czy płakać ale wszystko to nagrywa się na kamerach monitoringu. Materiałów takich jak ten śmieszny filmik mam od groma gdybym wrócił to do YouTube to chyba zabrakłoby miejsca.

dodano: 2017-11-22 11:19:22 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Krystian

Scena jak z filmu Pachnidło. Nie wiem czy oglądaliście ten film ale kto nie oglądał niech obejrzy bo polecam. W tym filmie też ludzie mają fioła na punkcie zapachów. Chyba takiego samego fioła ma pani nagrana na kamerę monitoringu.

dodano: 2017-11-09 17:16:51 przez: host-89-229-84-117.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.84.117
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.