Złodziejka zapachów złapana na monitoringu

kategoria Wpadki

Ochroniarze z tego sklepu zapewne mieli niezły ubaw oglądając ten filmik z kamer monitoringu. Na nagraniu widać jak pewna kobieta podchodzi do regału z perfumami rozgląda się czy nikt na nią nie patrzy i opryskuje się wybranym wcześniej perfumem. Taka dosłowna kradzież zapachu ponieważ wychodząc ze sklepu Teoretycznie w kieszeniach nic schowanego mieć nie będzie. Wyniesie ze sobą jedynie zapach ale przecież o to właśnie chodzi. Na stoiskach z perfumami zawsze zamontowane są kamery bo wielu cwaniaczków tak właśnie robi, o czym ochroniarze doskonale wiedzą. Ludzie chyba przed pójściem na randkę wcześniej zachodzą na stoisko z perfumami by po pryskać się drogim ulubionym perfumem. Można by to nazwać taką degustacją perfum. I w sumie nie byłoby nic w tym śmiesznego gdyby nie fakt że kobieta perfumami po pryskała się również w kroczu pod sukienką. Na tym śmiesznym filmiku wyraźnie widać jak kobieta Unosi sukienkę i psika się perfumami po majtkach i w okolicach intymnych. Bez wątpienia szła na randkę z jakimś miłośnikiem perfum.

dodany: 8 listopada 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 7

Film Złodziejka zapachów złapana na monitoringu (id: 2298) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Krystian

Scena jak z filmu Pachnidło. Nie wiem czy oglądaliście ten film ale kto nie oglądał niech obejrzy bo polecam. W tym filmie też ludzie mają fioła na punkcie zapachów. Chyba takiego samego fioła ma pani nagrana na kamerę monitoringu.

dodano: 2017-11-09 17:16:51 przez: host-89-229-84-117.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.84.117
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.