Jak to jest dostać w ryja za nic

kategoria Rozrywkowe

Niczego nie spodziewający się facet śpi sobie całkiem grzecznie gdy nagle baba go budzi i okłada po ryju. Wszystko to jest efektem zabawnego dowcipu jaki postanowiła zgotować swoim rodzicom ich córka. Choć dziwny jest sam fakt że cała rodzina, czyli mama tata i córka śpią razem w jednym łóżku. Dziewczyna postanawia zrobić dowcip tacie. Kiedy ten śpi, bierze jego rękę i kładzie na policzku mamy. Robi to bardzo delikatnie by żadna z osób się nie obudziła i niczego nie poczuła. Gdy dłoń leży już na twarzy jej mamy, ta uderza w nią mocno i udaje że śpi. Spoliczkowana mama budzi się i łapie winnego za rękę. Gościu dostaje niezłe baty kiedy przecież nawet nie jest świadomy za co. Facet spał sobie smacznie i niczego nie zrobił a tu żona szarpie go za włosy myśląc że to on uderzył we śnie ją w policzek. Dobry sposób na wywołanie kłótni wśród rodziców, jeśli Ci szukają pretekstu by się poszarpać. Jak widać sposobów na wkręcenie rodziców jest coraz więcej.

dodany: 15 lutego 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 6

Film Jak to jest dostać w ryja za nic (id: 2153) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 lutego 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Renatka

Klasyka że tak powiem to filmik to przykład klasyki jak facet dostaje w ryj a za nic. Właśnie tak większość mężczyzn jest traktowanych przez kobiety. Jeśli nie wiadomo Czyja jest wina to wina Zawsze jest faceta i należy mu się strzał w ryj. I ten śmieszny filmik jest tego właśnie idealnym przykładem. Bogu ducha winny facet Śpij sobie śpij potem dostaje oklepany po twarzy zasadzie za nic.

dodano: 2017-11-27 10:59:45 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Waldek

Wystarczy będąc w delegacji zadzwonić o 1:00 albo o 2:00 w nocy do swojej żony i można tak samo dostać w ryja i to przez telefon. Kiedyś będąc w delegacji siedzieliśmy z kumplami i piliśmy piwko i koleś wpadł na taki pomysł że pokaże nam jak to jest dostać od kobiety w ryja przez telefon. Jeden z nas zadzwonił do domu Tak zagaduję od co tam jak tam. Jego kobieta wyczuła że jest jakiś alkohol że nie śpimy o tej godzinie i że jestem jakaś impreza i nieźle się wkurzyła. Więc tak to już jest z dziewczynami.

dodano: 2017-10-20 08:31:11 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.