Lubisz potrawy z grilla? A co powiesz na to?

kategoria Rozrywkowe

Potrawy z grilla to coś co Większość z nas wręcz uwielbia kojarzy nam się to z weekendem z urlopem z wakacjami. Jednak nie wszyscy widać sam z tego zadowoleni. Kurczak zabawka widząc swoich gatunkowych towarzyszy nie jest zachwycony tym faktem że skończyli na grillu. Wyjątkowo śmieszny filmik z grilla właśnie na którym ktoś wpadł na prosty genialny i przezabawny pomysł. Zobaczyć reakcję kurczaka gdy ten widzi właśnie kurczaka z grilla. Apetycznie to wygląda mięsko się przypieka piwko pewnie stoi z boku gdzieś otwarte a kurczak piszczy ze strachu. No ale z drugiej strony jak miał zareagować na to co zobaczył.

dodany: 25 listopada 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Lubisz potrawy z grilla? A co powiesz na to? (id: 2303) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 25 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Karolina

A kurczak na to gdy zobaczył swoich znajomych na grillu łaaaaa. Spoko pomysł prosty fajny zabawne jak będę miała taką zabawkę to też tak zrobię na bank rozwesela każdego

dodano: 2017-11-26 15:37:48 przez: public-gprs389911.centertel.pl, ip: 37.47.154.88
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.