Jak kogoś przestraszyć w sklepie

kategoria Rozrywkowe

Szukacie pomysłu jak kogoś przestraszyć Zobaczcie ten śmieszny filmik nagrany w jednym z sklepów spożywczych. By przestraszyć dwójkę swoich znajomych pewna dziewczyna zrobiła prosty trik. Wszystko to nagrała telefonem komórkowym i dzięki temu powstał całkiem śmieszny filmik. Jeśli ktoś z was Poszukuję inspiracji lub sprawdzonego sposobu Jak kogoś skutecznie przestraszyć To najprostsze Rozwiązania są najbardziej skuteczne sami zobaczcie. Jednak by taką sztuczkę zrobić Trzeba być nieco wysportowanym. Dziewczyna bowiem między sklepowymi regałami idzie w dość nietypowej pozycji. Jednak efekt jest zaskakujący. Ludzie dziwnie się przestraszyli nie spodziewając się czegoś takiego. Element zaskoczenia zagrał to decydującą rolę. Jednak z drugiej strony nikt Kto przychodzi do sklepu nie spodziewa się że między regałami maszerował ktoś będzie na dwóch rękach i dwóch nogach robiąc tak zwane mostek.

dodany: 4 kwietnia 2022 wyświetleń: za: 12 przeciw: 2

Film Jak kogoś przestraszyć w sklepie (id: 2302) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 kwietnia 2022 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Karolina

Ale straszenie Jejku wielkie mi coś o wiele bardziej zabawnie byłoby gdyby klientka Wyrżnął i przewróciła jakiś regał sklepowy. Albo żeby ktoś uciekając wpadł na regał i przewali wszystkie produkty na podłogę.

dodano: 2017-11-26 15:38:22 przez: public-gprs389911.centertel.pl, ip: 37.47.154.88
Iza

No spoko może niezbyt błyskotliwe i filmik z kiepskiej jakości ale sam pomysł prosty No i faktycznie ludzie wyglądają na przerażonych. Tak więc jak widzicie najprostsze pomysły na to by zrobić komuś dowcip są najlepsze.

dodano: 2017-11-25 00:35:22 przez: public-gprs391250.centertel.pl, ip: 37.47.159.147
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.