Nawalona pani doktor

kategoria Rozrywkowe

Wygląda na to że pani doktor jest bardzo dobra w swoim fachu bo prezenty jakie otrzymała przyczyniły się dosłownie do zwalenia jej z nóg. Na tym śmiesznych filmików widzimy jak pani doktor ledwo trzyma się w pionie. Na tym śmieszne filmiku widzimy jak pani doktor ledwo trzyma się w pionie. Nie wiadomo co tak pijana robi w pracy ale na pewno nie leczy ludzi. Pewnie prezenty od swoich podopiecznych sprawiły że dziś w pracy jest tak bardzo pijana. O tym że lekarze w podzięce dostają alkohol wiadomo nie od dziś. Ale czy jest to dobry prezent Zobaczcie sami. Pani doktor jest tak pijana że ledwo przebiera nogami. W tym stanie na pewno nikogo nie wyleczy. Filmik nagrany został w Rosji, więc to chyba nikogo nie dziwi.

dodany: 19 listopada 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 7

Film Nawalona pani doktor (id: 2291) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Tomek

To na pewno działo się w Rosji. Tam wszyscy piją nieważne w pracy czy po pracy. Widok pijanego chirurga pielęgniarki czy lekarki chyba nie robi na większości żadnego wrażenia. Łapówki w Rosji to również norma. Więc może ta pani pielęgniarka doktor czy kimkolwiek jest Dostała jakąś butelkę alkoholu jako łapówkę i postanowiła spożyć na miejscu. I taki tego efekt że jest totalnie pijana w pracy. O ile jest pielęgniarką to chyba nikomu krzywdy nie zrobi.

dodano: 2017-11-22 11:10:05 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.