Akcja Policji

kategoria Rozrywkowe

Jeśli ktoś ma zdanie że policja powinna działać bardziej zdecydowanie niech obejrzy ten oto materiał filmowy. Do końca nie wiadomo czy jest to fragment jakiegoś kina akcji czy prawdziwe nagranie z interwencji policji. Jednak sposób w jaki policjant zatrzymał kierowcę samochodu osobowego daje dużo do myślenia. To chyba akcja jakiś Oddziałów specjalnych. Zatrzymanie samochodu bo wiem Wygląda na cios karate. Może to nowy sposób działania policji Nowe procedury i nowe metody zatrzymywania samochodów. Jak byście zareagowali gdyby podczas kontroli policyjnej Policjant w taki właśnie sposób zatrzymał was do sprawdzenia dokumentów lub stanu trzeźwości? Prawda że robi wrażenie? Ciekawe ile takich akcji dziennie jest w stanie przeprowadzić ten sam policjant.

dodany: 28 listopada 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 2

Film Akcja Policji (id: 2306) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tadeusz

No powiem wam szczerze że ja takiej akcji policji to grubo bym się obawiał. Gdyby policjant mnie tak zatrzymał żeby choćby sprawdzić prawo jazdy albo stan trzeźwości to wielkie dzięki. Zresztą na temat polskiej Policji można by długo gadać. Za obecnych rządów Całkiem możliwe że tak właśnie będą wyglądały zatrzymania w Polsce. Być może dołożą do tego jeszcze akcja z paralizatorem. Jeden policjant wejdzie z buta a drugi dowali paralizatorem.

dodano: 2017-11-29 09:43:56 przez: public-gprs390679.centertel.pl, ip: 37.47.157.88
Ignacy

No to teraz Powiedzcie mi tylko szczerze czy z takiej interwencji policji warto się cieszyć czy lepiej się czy płakać. Czy policjant tak interweniujący dobrze wykonuję swoją pracę? Ostatnio głośno i dużo się mówi o tym że policjanci źle niepoprawnie wykonując swoje obowiązki. Gdyby w Polsce właśnie tak interweniowali policjanci pracujący w drogówce to dopiero byłaby afera.

dodano: 2017-11-28 20:00:34 przez: public-gprs390679.centertel.pl, ip: 37.47.157.88
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.