Ślizgawka

kategoria Rozrywkowe

Niewielka Górka trochę wody i ile zabawy i radości. Rozlewający wodę na folię ułożoną Na niewielkiej górce chłopaki zrobili sobie fajną ślizgawkę. Ten filmik jest przykładem że wcale nie trzeba jechać daleko do Aquaparku wystarczy trochę folii wody ładna pogoda i dobry humor. Zastanawiasz się jak zrobić ślizgawkę ten filmik Jest idealnym przykładem że możesz zrobić to małym nakładem pracy. Zrób frajdę swojemu dziecku i Zorganizuj mu ślizgawkę prawie niczym Nie odstępują od tych w Aquaparkach. Rynna wodna zastąpiona jest to najzwyklejsza folią na której wystarczy rozlać nieco wody. Wszystko zresztą widać na tym filmiku gdzie kolesie ślizgają się na taki zrobionej przez siebie ślizgawce.

dodany: 2 grudnia 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 4

Film Ślizgawka (id: 2310) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Adrian

My często z bratem też na działce rozkładamy foliową wielką plandekę wylewamy na to trochę wody i bawimy się slajdy. Tor do slajdu albo do Wake można właśnie w taki sposób zbudować z kawałka plandeki albo dłużej folii i odrobinę wody. Na wakacje świetna zabawa Polecam każdemu. Na tym śmiesznym filmiku widać że koleś A bardzo dobrze się bawią ja też pamiętam ubaw miałem i odrobinę sportu Generalnie bardzo polecam.

dodano: 2017-12-03 15:36:46 przez: host-89-229-235-249.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.235.249
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.