Złap Pokemona jeśli potrafisz

kategoria Rozrywkowe

Wiecie co to Pokemony? To takie śmieszne stworki które jak widać zawładnęły głowy nastolatków. Na tym śmiesznym filmiku zapoznać można się z najpopularniejszymi Pokemonami. Trzeba przyznać że ktoś na tym filmie ma bardzo duże umiejętności jeśli chodzi o malowanie ust i twarzy. To co robi ostatni Pokemon dodatkowo sprawia że ktoś cieszy się również ogromnym poczuciem humoru. Ogólnie śmieszny to filmik z Pokemonami w roli głównej z zaskakującą końcówką. Jeśli twój znajomy lub twoje dziecko jest fanem Pokemonów pokaż mu ten filmik Może znajdzie inspiracje i nagle coś równie śmiesznego. Tymczasem Złap te wszystkie Pokemony jeśli potrafisz. Jeśli nie łapiesz Pokemonów zostaje tylko patrzeć.

dodany: 5 grudnia 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Złap Pokemona jeśli potrafisz (id: 2313) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Adrian

Świetny pomysł i bardzo ładne wykonanie tego malunku na ustach a pomysł z wypluwaniem tego budyniu czy czegoś tam jako kupy rozwalił mnie totalnie. Niemniej jednak takie malowanie twarzy Czy byłyby to Pokemony czy inne zwierzaki to chyba raczej tylko na potrzeby nagrania śmiesznego filmiku bo nikt na miasto by tak chyba nie wyszedł. Nie zmienia to faktu że bardzo fajnie się to ogląda. Ciekawe tylko czy ta dziewczyna sama to sobie namalowała czy ktoś jej to na pysku namalował.

dodano: 2017-12-06 14:04:23 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Patrycja

Bardzo fajny pomysł na kreatywne pomalowanie sobie ust. Choć przyznam że ani ja ani żadna znana mi osoba nie wyszła by w ten sposób umalowana na miasto, to jednak dla domowych potrzeb nagrania śmiesznego filmiku to wyszło to bardzo fajnie!

dodano: 2017-12-05 20:16:53 przez: host-81-190-43-156.dynamic.mm.pl, ip: 81.190.43.156
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.