Pokemony polują na ludzi

kategoria Parodie

Grasz w Pokemon Go? Polujesz na stworki - Pokemony? Uważaj bo Pokemony mogą zapolować na Ciebie. Na przezabawny pomysł wpadła pewna grupa ludzi która przebrana za żółtego Pikachu - (jednego z popularniejszych i bardziej pożądanych Pokemonów) atakuje wielkim PokeBal`em ludzi grających właśnie w popularną grę Pokemon Go. Jak zabawna jest reakcja kogoś kto zapatrzony w wyświetlacz swojego telefonu rzuca kulkami w pojawiające się stworki, a tu nagle taki stworek stoi przed nim i rzuca wielkim Poke Ballem.
Gra Pokemon Go zafascynowała miliony graczy na całym świecie. W ciągu kilku zaledwie dni zainstalowały ją dziesiątki milionów użytkowników na wszystkich kontynentach. Główną zaletą gry jest rozszerzona rzeczywistość, tzn że w grze wykorzystywany jest obraz rzeczywistości z kamery naszego telefonu, przez co wydawać się może że owy stworek - Pokemon siedzi na masce naszego samochodu, na naszym biurku, stole czy czymkolwiek co nas otacza. Popularność tej gry sprawiła że w internecie lawinopo pojawiają się śmieszne filmy z Pokemonami w roli głównej. Zapewne ten film nie będzie ostatnim, więcej filmików z ukrytą kamerą i reakcją ludzi na Pokemony w realnym świecie z pewnością długo będą pojawiały się w sieci.

dodany: 5 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 7

Film Pokemony polują na ludzi (id: 2029) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Liliana S

00:39 ale schodza ze schodow jak grubasy.

dodano: 2021-11-03 21:13:17 przez: ip45-18-211-87.adsl2.static.versatel.nl, ip: 87.211.18.45
Karol

Z tymi Pokemon ami to ludzie powariowali a tymczasem mało kto wie że wszystkie aplikacje na Androida bez problemu można odpalić w przeglądarce internetowej Chrome na komputerze PC lub laptopie. A tam wiadomo pozycje GPS można emulować czyli siedząc w domu można zbierać pokemony z Tokio. Przez to na allegro pojawił się prawdziwy wysyp kont na sprzedaż z nastukanymi już punktami i Level ami. Teraz jak ktoś uda się na gym to nie ma szans bo te obstawianie są fikcyjnych graczami siedzących w domu przed komputerem. Więc ta gra już nie ma sensu.

dodano: 2016-08-07 15:03:19 przez: public-gprs399349.centertel.pl, ip: 37.47.191.54
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.