Malowanie wieżowca stojąc na parapecie

kategoria Faceci

Oglądając ten filmik można dojść do wniosku że człowiek malujący elewacje tego obiektu jest wariatem. Facet Stoi na parapecie wieżowca i maluje wałkiem elewację budynku. Wiadomo żeby pomalować elewacje wysokiego budynku największym kosztem byłaby instalacja rusztowania. Malowanie budynku bez montażu rusztowania stojąc kolejno na parapecie każdego piętra znacząco obniża koszty Naraża jednak pracownika na przykry w skutkach wypadek w przypadku gdyby koleś spadł. Ktoś kto Nagrał ten filmik telefonem komórkowym wyraźnie nie mógł wyjść z szoku widząc kolesia stojącego na parapecie Każdego kolejnego piętra malującego wałkiem elewację budynku. Jednak wrażenie potęguje dopiero w momencie pokazania które aktualnie piętro koleś maluje i Ile pięter zostało jeszcze do pomalowania. Niestety filmik ten nie prezentuje finału prowadzenia tej renowacji. Nie wiadomo Więc czy kolesiowi udało się pomalować wszystkie piętra tego wysokiego budynku. Przyznać należy jednak że jeśli facet ten samodzielnie zdecydował się na malowanie elewacji w taki właśnie sposób ma chyba coś nie po kolei w głowie.

dodany: 4 grudnia 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 1

Film Malowanie wieżowca stojąc na parapecie (id: 2312) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Tomek

Facet ma jaja brakuje mu tylko papieroska w ustach. Typowy Janusz Budownictwa by sobie z tym nie poradził. Koszt stawiania rusztowania przekroczył by pewnie dziesięciokrotnie koszt samej farby. Taką robotę wykonuje się w krajach trzeciego świata na co dzień. Tam nie obowiązują przepisy bezpieczeństwa Nie ma człowieka od BHP. Liczy się zaradność pomalujesz tanim kosztem szybko i niedrogo zarobisz 10 dolców i będziesz szczęśliwy.

dodano: 2017-12-06 14:07:18 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Adrian

O masakra Oglądając ten filmik aż się nie chce wierzyć że ludzie się piszą na taką robotę. Przecież to nie mieści się w żadnych ramach bezpieczeństwa. Takie filmiki powinni pokazywać ci wszyscy na szkoleniach BHP. Przecież gdyby facet spadł z tego parapetu to nie byłoby co zbierać. Nie wiem czy ten gościu sam wpadł na pomysł że pomaluję elewację wysokiego budynku bez stosownego rusztowania stając na parapecie na każdym piętrze. Rozumiem gdyby malował tą ścianę będąc w szelkach uprzęży przywiązanym ale nie stojąc sobie swobodnie na ziemię Czy parapecie każdego piętra.

dodano: 2017-12-06 14:06:05 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.