Mikołajek przed kamerką

kategoria Rozrywkowe

Pani Mikołajowa tańcząca przed kamerką internetową? Myślicie że Pani Mikołajowa postanowiła w prezencie świątecznym wykonać dla kogoś pokaz na Skype? A może to taniec przed kamerką dla swojego starego zapracowanego Świętego Mikołaja? Ktokolwiek tak właśnie pomyślał, że to prezent niespodzianka ten zapewne strasznie się zdziwi. Choć bez wątpienia na tym śmiesznym filmiku widzimy striptiz w wykonaniu kogoś w czerwono-białym stroju świętego Mikołaja, to szczególnie zaskakująca jest końcówka tego nagrania. Filmik skutecznie poprawia samopoczucie każdego kto tylko chce oderwać się od świątecznych czynności. Być może też dostaniesz taki właśnie prezent?

dodany: 23 grudnia 2016 wyświetleń: za: 17 przeciw: 1

Film Mikołajek przed kamerką (id: 2119) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Zawiedzeni

Moja żona w ramach prezentu mikołajowe go przebrała się za Śnieżynkę włączyła kamerę i nagrała się tańcząc dla mnie przed kamerą. Taniec ten bardzo mi się podobał strój zresztą również zwłaszcza że podczas tańczenia ściągała z siebie kolejne części z kompem i tak garderoby. Niezwykle Ucieszyłem się z takiego prezentu gdy Dostałem go na swój telefon komórkowy z życzeniami od mojej małżonki. Jednak czar prysł i zadowolenie z prezentu minęło gdy okazało się że moja małżonka wrzuciła ten filmik ze sobą w roli głównej do internetu za pośrednictwem publicznego YouTube. Prezent w postaci filmu który miał być tylko dla mnie jest teraz dostępny dla milionów internautów z całego świata. Nawet gdy usunęła ten filmik ze swojego konta okazało się że w międzyczasie inni YouTuberzy zdążyli go pobrać i skopiować na swoje konta. Ludzie zmontowali sobie z tym filmikiem inne filmiki i teraz w internecie tańcząca żona jest w kilku wersjach i wariantach również językowych. Póki co moja żona nie jest jeszcze rozpoznawalna na ulicach ale bardzo wstydzimy się i krępuje my mając świadomość że ona tam w internecie prawie n*** tańczy. A miał to być mikołajkowy film nagrany specjalnie i tylko i wyłącznie dla mnie. Taka świąteczna wpadka nam się przytrafiła. Więc dziewczyny i kobiety uważajcie by nie zaliczyć takiej wtopy. Nagrywanie pikantnych filmików w przebraniu śnieżynki jest bardzo fajne i wasz facet na pewno będzie z filmiku zadowolony o ile będzie jedynym adresatem tego materiału.

dodano: 2017-12-11 15:43:06 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Adrian

No dzięki wielkie ale zapewne nie tego spodziewali się ludzie oglądający ten filmik. Zresztą dlaczego nie ma Mikołaja w wersji żeńskiej Przecież to niesprawiedliwe. Z dzisiejszych czasach gender Mikołaj powinien być dla obu płci równie atrakcyjny.

dodano: 2017-12-06 14:13:16 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Renatka

No rozbieranego Mikołaja to chyba jeszcze nie było. Czy sam striptiz jest formą prezentu czy może tylko elementem artystycznym towarzyszącym podczas przekazywania prezentu? Ja czasami dostaje tak słabe prezenty że wolałabym taki artystyczne striptiz w momencie przekazania prezentu od samego podarunku. Gdy byłam młodsza przychodził zawsze taki Mikołaj i w sumie poza sobą nic dla mnie innego nie miał ale nie narzekałam. Lubię Mikołaja i Lubię to robić z Mikołajem gdy pani Mikołajowa w domu lepi pierogi.

dodano: 2017-11-27 11:16:21 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.