Sprzedawca lodów

kategoria Rozrywkowe

Śmieszny filmik o sprzedawcy lodów w pewnym kurorcie. Zapewne większość z nas spotkała się na wakacjach z ludźmi sprzedającymi loty, gdy stoisk jest dużo, sprzedawcy muszą czymś zabłysnąć by wyróżnić się z tłumu. Na taki pomysł wpadł sprzedawca z tego śmiesznego filmiku. Trzeba przyznać że facet się marnuje jako sprzedawca lodów, bo jest naprawdę dobrym show-men`em albo co najmniej dobrym komikiem. Dziewczyna z filmiku tego loda to za darmo dostała, bo musiała się wykazać nie lada cierpliwością by wytrzymać do końca. Tak czy inaczej taki wesoły lodziarz na pewno na długo zostanie w pamięci turystów.

dodany: 8 stycznia 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 4

Film Sprzedawca lodów (id: 2128) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: podanie lodow smieszny filmiksprzedawca lodów smieszny filmik.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.