Sprzedawca lodów

kategoria Rozrywkowe

Śmieszny filmik o sprzedawcy lodów w pewnym kurorcie. Zapewne większość z nas spotkała się na wakacjach z ludźmi sprzedającymi loty, gdy stoisk jest dużo, sprzedawcy muszą czymś zabłysnąć by wyróżnić się z tłumu. Na taki pomysł wpadł sprzedawca z tego śmiesznego filmiku. Trzeba przyznać że facet się marnuje jako sprzedawca lodów, bo jest naprawdę dobrym show-men`em albo co najmniej dobrym komikiem. Dziewczyna z filmiku tego loda to za darmo dostała, bo musiała się wykazać nie lada cierpliwością by wytrzymać do końca. Tak czy inaczej taki wesoły lodziarz na pewno na długo zostanie w pamięci turystów.

dodany: 8 stycznia 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 2

Film Sprzedawca lodów (id: 2128) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Renatka

Dawno już zostało to zauważone że sprzedaż lodów w kurortach nadmorskich jest dobrym interesem a jeszcze lepszym interesem jest gdy robi to ktoś z powołania. Tak jak na tym filmiku ten lodziarz nie jest zwykłym lodziarza widać że gościu kocha to co robi. A więc jak sami widzicie szybkość sprzedaży lodów niekoniecznie idzie w parze z ilością sprzedanych lodów. Tak jak na tym filmiku czasem trzeba poświęcić trochę czasu zrobić Show wokół jednego klienta by w naturalny sposób przybyli inni klienci. Gratuluję takiego pracownika taki lodziarz powinien być w każdym wakacyjnym nadmorskim miasteczku a ludziom od razu przyszłaby ochota na lody.

dodano: 2017-11-27 11:09:21 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.