Niebieskie wiaderko na dachu

kategoria Motoryzacja

W Rosji mając odpowiednią ilość pieniędzy, można załatwić sobie niemal wszystko, np. uprzywilejowanie w ruchu drogowym. Już niemal symbolem stało się umieszczanie niebieskich świateł ostrzegawczych na dachach początkowo rządowych a obecnie również i biznesowych samochodów należących do zamożnych ludzi. Jednak zwykli obywatele mają już tego powoli dość, dlatego w internecie pojawia się coraz więcej filmików mających na celu parodiowanie takich uprzywilejowanych pojazdów. Ludzie zakładają sobie zwykłe niebieskie wiaderka na dach swoich samochodów szydząc sobie z narastającego trendu uprzywilejowanych świętych krów. Ten koleś poszedł dalej - założył sobie niebieskie wiaderko które jest kluczem i przepustką do łamania wszelkich zasad i zakazów i przeszedł po dachu uprzywilejowanego samochodu. Oglądając ten filmik - już samo przejście przez przejście dla pieszych w Rosji jest niezłym materiałem na film - niekoniecznie śmieszny. trzeba przyznać, koleś ma jaja.

dodany: 27 października 2013 wyświetleń: za: 18 przeciw: 2

Film Niebieskie wiaderko na dachu (id: 1623) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Aska

Filmik doskonale pokazuje życie w rosji, na szczęście są ludzie tacy jak kolesie na filmiku, którzy skutecznie walczą z tym co tam się dzieje! tak trzymać chłopaki !!!

dodano: 2013-10-27 20:20:42 przez: host-89-229-237-76.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.237.76
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.