Prezenterka zemdlała na wizji

kategoria Telewizyjne

Do niecodziennej i niezwykle śmiesznej sytuacji doszło podczas transmisji programu na żywo w jednej z chorwackich stacji telewizyjnych. Prezenterka zemdlała na wizji. z tego filmiku nie wynika co było przyczyną że owa prezenterka nagle zemdlała. Śmiesznie to jednak wszystko wygląda. Prowadząc jakiś informacyjny program nadawany w chorwackiej stacji life of a pani nagle ni z tego ni z owego zemdlała osuwające się na podłogę. Ciekawe jak zareagował realizator czy w tym czasie puścił set reklamowy. Trzeba przyznać że kompletnie niecodzienna sytuacja. naprawdę ciężko przewidzieć takie momenty i ciężko również wywnioskować z jakiego powodu pani tak się zachowała. Może to ciąża a może jakaś choroba A może po prostu zdarzenie losowe?

dodany: 11 grudnia 2018 wyświetleń: za: 15 przeciw: 9

Film Prezenterka zemdlała na wizji (id: 2395) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 grudnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Anastazja

Kiedyś na TVN też widziałam jak prezenterka zemdlała. Może prezenterki pracują zbyt długo może nie jedzą lub źle się odżywiają i taki jest efekt że mdleję przed kamerą. Faktycznie niecodzienna i śmieszna sytuacja.

dodano: 2019-02-20 14:49:43 przez: public-gprs389742.centertel.pl, ip: 37.47.153.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.