Rysiek z Klanu powraca

kategoria Celebryci

Słynny i kultowy Rysiek z Klanu, w wielkim stylu wraca do gry. Tym razem jako maczo i mafiozo - po tym jak jego koniec w Klanie został szeroko komentowany w internecie i świecie realnym, po chwilowej przerwie Rysiek wraca na ekrany naszych telewizorów. W życiu prywatnym kryje się pod pseudonimem Piotr Cyrwus, ale w medialnym świecie już się rozeszło że popularny Rysiek tym razem w klipie Mafia dla Psa wciela się w rolę bezwzględnego gangstera. Czy Piotr w roli gangstera uzyska rozgłos i popularność równą Ryśka z Klanu?

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 11 przeciw: 1

Film Rysiek z Klanu powraca (id: 1478) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Komentarze do filmu

Waldek Z Piecza

Przecież to lekko ironiczny spot reklamowy przygotowany dla potrzeb kampani społecznej pod hasłem mafia dla psa - prowadzonej na rzecz biednych i bezdomnych, pokrzywdzonych zwierząt, często nad którymi znęcają się ich właściciele.

dodano: 2012-12-10 16:59:31 przez: host-89-229-79-227.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.79.227
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.