Weź niepierdol

kategoria Reklamy

Zaskakująco zabawna parodia reklamy leku przeciwbólowego. Zazwyczaj oglądamy mniej udane przeróbki tym razem ktoś wpadł na super pomysł nagrania reklamy leku przeciwbólowe Niepierdol. Pamiętaj że gdy boli cie głową masz lęki - weź Niepierdol i obrazu poczujesz się lepiej. Nie warto wydawać pieniędzy na Apap, Aspiryne czy inne medykamenty - weź Niepierdol i pozbądź się wszystkich dolegliwości. Od momentu gdy w aptekach pojawiły się te tabletki sprzedaż innych środków przeciwbólowych spadła - taka udana była kampania reklamowa tabletek przeciwbólowych Niepierdol.

dodany: 5 lutego 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Weź niepierdol (id: 1896) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: niepierdol, apap parodia, apap wez nie pierdol, be wez niepierdol, filmik o lekach niepierdol, filmik weź nie pierdol, filmik z niepierdol, jezuty wez yutube, kleki weź nie pierdol, lek nie pierdol, lek nie pierdol lek, lek nie pierdol you tobe, lek nie poerdol, lek niepierdol, lek noepierdol, lek noepierdool, lek upierdol sie, lek wes nie pierdul, lek wesś nie pierdol, magda mikolajczak nie pierdol you tube, niepierdol, niepierdol apap, niepierdol reklama, niepierdol tabletki, nipierdol lek, parodia relamy leku, pierdol sie kabaret, przeróbka leku, reklama lek niepierdul, reklama leku nie pirdol, reklama leku niepierdul, reklama leku topierdol, reklama nie pierdol, reklama nie piersol, reklama niepierdol, reklama tabletek na depresje wez nie pierdol, reklama tabletek niepierdol, reklama tabletek wesniepierdol yotube, reklama weź niepierdol, reklama wez sie napierdol, śmieszne filmiki reklama wez nie pierdol, smieszne reklamy wes noepierdol, smieszne tabletki wez nie pierdol ytybe, tabletka nie pierdol, tabletka niepierdol, tabletka we niepierdul, tabletki nie pierdol, tabletki nie pierdol film, tabletki niepierdol, tabletki wes niepierdol, tabletki wesi nie pierdol, tabletki weź nie pierdol, tabletkinie pierdol, wes nie pierdol reklama, wes niepierdol, wes niepierdol apap, wesniepierdol, wez, wez nie pierdol, wez mie pierdol, weź nie pierdo kabaret, wez nie pierdol, weź nie pierdol foto, wez nie pierdol na migrene, weź nie pierdol przeróbka domagały, wez nie pierdol reklama, wez nie pierdol tabletki , wez nie pierdol w tabletkach, weź nie pierfol, wez nie pirdol, wez niepieedol, weź niepierdol, weź niepierdol tableta, wez niepierdol tabletki, weź niepirdol, weź niepoerd tabletki, weż noepirdol, wez tabletkii niepoerdol, wez tabletkii niepoerdol parodia reklamy, you tube nie pierdol, youtube lek niepierdol, youtube tabletki nie pierdol, youtube.com/ weź niepierdol.

Komentarze do filmu

Juliusz

Bez wątpienia jest to jedna z moich ulubionych reklam. A w zasadzie jest to najlepsza przeróbka reklamy jaką w życiu widziałem. Bardzo profesjonalnie zrobiona super wymyślona. Aż chciałoby się powiedzieć by emitowany ten spot normalnie w telewizji. Wróżę sukces sprzedażowy tych tabletek od bólu głowy. Zresztą samo obejrzenie tego śmiesznego filmiku reklamowego sprawia że w wielu przypadkach głowa przestanie boleć.

dodano: 2018-09-10 12:38:04 przez: public-gprs389052.centertel.pl, ip: 37.47.150.253
Tomasz

Świetna alternatywna wersja reklamy, powiem wam że chyba nawet działa bo po obejrzeniu tej reklamy poprawił mi się humor i przestała głowa boleć więc polecam każdemu przed połknięciem tabletki obejrzeć kilka razy ten śmieszny filmik no i oczywiście dodać do ulubionych ;)

dodano: 2016-02-07 21:03:11 przez: host-89-229-68-72.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.68.72
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.