Weź niepierdol

kategoria Reklamy

Zaskakująco zabawna parodia reklamy leku przeciwbólowego. Zazwyczaj oglądamy mniej udane przeróbki tym razem ktoś wpadł na super pomysł nagrania reklamy leku przeciwbólowe Niepierdol. Pamiętaj że gdy boli cie głową masz lęki - weź Niepierdol i obrazu poczujesz się lepiej. Nie warto wydawać pieniędzy na Apap, Aspiryne czy inne medykamenty - weź Niepierdol i pozbądź się wszystkich dolegliwości. Od momentu gdy w aptekach pojawiły się te tabletki sprzedaż innych środków przeciwbólowych spadła - taka udana była kampania reklamowa tabletek przeciwbólowych Niepierdol.

dodany: 5 lutego 2016 wyświetleń: za: 15 przeciw: 2

Film Weź niepierdol (id: 1896) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: niepierdol, apap parodia, apap wez nie pierdol, be wez niepierdol, filmik o lekach niepierdol, filmik weź nie pierdol, lek nie pierdol, lek nie poerdol, lek noepierdol, lek noepierdool, lek wes nie pierdul, lek wesś nie pierdol, niepierdol, niepierdol apap, niepierdol tabletki, reklama lek niepierdul, reklama leku niepierdul, reklama leku topierdol, reklama nie piersol, reklama tabletek na depresje wez nie pierdol, reklama tabletek wesniepierdol yotube, reklama weź niepierdol, smieszne reklamy wes noepierdol, tabletka nie pierdol, tabletki nie pierdol, tabletki nie pierdol film, tabletki niepierdol, tabletki weź nie pierdol, tabletkinie pierdol, wes niepierdol, wes niepierdol apap, wez nie pierdol, wez mie pierdol, wez nie pierdol, weź nie pierdol foto, wez nie pierdol na migrene, wez nie pierdol reklama, wez nie pierdol tabletki , wez nie pierdol w tabletkach, wez nie pirdol, wez niepieedol, weź niepierdol, wez niepierdol tabletki, wez tabletkii niepoerdol, wez tabletkii niepoerdol parodia reklamy, youtube tabletki nie pierdol.

Komentarze do filmu

Tomasz

Świetna alternatywna wersja reklamy, powiem wam że chyba nawet działa bo po obejrzeniu tej reklamy poprawił mi się humor i przestała głowa boleć więc polecam każdemu przed połknięciem tabletki obejrzeć kilka razy ten śmieszny filmik no i oczywiście dodać do ulubionych ;)

dodano: 2016-02-07 21:03:11 przez: host-89-229-68-72.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.68.72
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.