Eksplozja na stoisku z fajerwerkami

kategoria Wpadki

Do swego rodzaju promocyjnego pokazu fajerwerków doszło w jednym z supermarketów gdzie można powiedzieć dosłownie wybuchły całe regały fajerwerków. Być może było to świadome podpalenie, lub samoczynne np od instalacji elektrycznej, nie zmienia to faktu że cała ta sytuacja przypomina lekko tak popularną degustację towaru przed zakupem z jaką często do czynienia mamy właśnie w supermarketach. Być może zrobiła to hostessa prezentująca towar albo ktoś z konkurencji - tego nie wiadomo, pewne jest natomiast że pokaz wybuchających w sklepie fajerwerków średnio się udał ze względu na ograniczoną widoczność oraz nisku sufit.

dodany: 27 października 2016 wyświetleń: za: 14 przeciw: 5

Film Eksplozja na stoisku z fajerwerkami (id: 2064) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 października 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Kierownik

No nieźle - byłem kiedyś kierownikiem jednego ze sklepów Lidla i miałem dokładnie taką samą sytuację że zapalił się cały kosz z fajerwerkami. Powiem wam że nawet jak przyjechała straż pożarna to nie sposób było tego ugasić. Strażacy stali i patrzyli się na fajerwerki aż się wystrzelają i wypalą pilnując tylko by ogień nie zajął pozostałej części sklepu.

dodano: 2016-10-27 13:52:02 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.