Fajerwerki wystrzelone z jej tyłka

kategoria Wpadki

Pomysłów na nietopowe umieszczenie fajerwerka jest co najmniej tyle ilu jest zwolenników strzelania w sylwestra.I choć można by pomyśleć że na umieszczenie gwizdającej rakiety w tyłku może wpaść jedynie facet i to w dodatku niezbyt rozgarnięty, to tu jest dowód że dziewczyny też lubią poczuć ten dreszcz emocji i godzą się na umieszczenie im fajerwerka w tyłek co zawsze kończy się nieciekawie dla właściciela tyłka. Nie inaczej tez było i tym razem, petarda umieszczona między pośladkami zbyt bardzo trzymała się i nie zdołała odlecieć co sprawiło że największa eksplozja nastała tuż przy pupie ochotniczki. Dziewczyna na pewno zapamięta tego sylwestra długo, co najmniej tak długo jak długo będzie ją bolał poparzony od fajerwerka tyłek.

dodany: 28 grudnia 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 6

Film Fajerwerki wystrzelone z jej tyłka (id: 1734) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 28 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Jola

Jupi pomysłowość ludzi nie zna granic. Jednak to że jakiś koleś wsadził sobie rakietę do tyłka to jeszcze jestem w stanie ogarnąć, napił się alkoholu i wpadł na ten specjalny pomysł jednak zobaczcie na to www.smiesznefilmy.net/rakieta-z-tylka żeby dziewczyna odważyła się wsadzić sobie rakietę i ją odpalić i to tak przy wszystkich to już jest masakra!

dodano: 2016-12-27 10:42:59 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Kierownik

Haha no wielkimi krokami zbliża się koniec roku a wraz z nim sylwester i znowu zacznie się festiwal głupich pomysłów z odpalaniem fajerwerków - mam cichą nadzieje że tego roku w internecie powstanie filmik jak jakaś odważna dziewczyna odpali rakietę ale z przedniej dziurki. Może ten śmieszny filmik będzie inspiracją? To co znajdzie się taka odważna co wystrzeli fajerwerk z przedniej dziurki ?

dodano: 2016-10-27 13:54:04 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.