Miss mokrego podkoszulka

kategoria Dziewczyny

Zabawna wpadka która wydarzyła się podczas rozgrywanego konkursu miss mokrego podkoszulka. W plastikowym dmuchanym basenie dla dzieci panie polewane są wodą z dzbanków. Cel faktycznie zostaje osiągnięty, choć może nie wygląda to zbyt imponująco. Dmuchany plastikowy basen wypełniony wodą jest najzwyczajniej śliski o czym wydaje się że zapomniała jedna z uczestniczek konkursu. Zalana wodą, cała mokra chwilę po prezentacji odwróciła się i odchodząc wywróciła w bardzo efektowny sposób. Choć sam konkurs miss mokrego podkoszulka zdaje się płytki i mało wymagający to zabawny upadek tej uczestniczki mógł zagwarantować jej wygraną.

dodany: 19 stycznia 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 9

Film Miss mokrego podkoszulka (id: 2146) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyny w mokrych koszulkach, konkurs mokrego podkoszulka, miss mokrego , miss mokrego podkoszulka chancza, ms mokrego podkosulka, wybory mid mokrego podkoszulka chancza.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.