Najkrótsza relacja dziennikarska

kategoria Wpadki

Śmieszny materiał jaki zarejestrowany został podczas prób i przygotowań do łączenia się na żywo we Wrocławskim wydaniu Faktów, w którym dziennikarka Urszula Bąk niezwykle krótko i zwięźle relacjonuje przebieg zamieszek w związku z marszem niepodległości w Warszawie. Podczas głównego wydania Faktów TVP Wrocław 11 listopada 2012 prowadzący Paweł Wilk, łączy się na żywo z dziennikarką stojącą w huku petard na ulicach warszawy i zadaje pytanie o krótką relację z przebiegu obchodów Dnia Niepodległości. Relacja dziennikarka zawiera się w jednym słowie Okey - i jest to bez wątpienia najkrótsza relacja dziennikarska. Materiału nie wyemitowano jednak oficjalnie na antenie TVP Wrocław, a jedynie w internecie.

dodany: 16 listopada 2012 wyświetleń: za: 14 przeciw: 9

Film Najkrótsza relacja dziennikarska (id: 1419) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Waldek

Powiedział bym że to jest kwintesencja dzienikarstwa. obecnie tak popularne dzienikarstwo obywatelskie produkuje masę pseudo dzienikarzy którzy nie mają zielonego pojęcia o sztuce poprawnego przekazywania informacji. kiedyś tego nie było, trzeba było wykazać się niebanalnym slownictwem, prezencją i w ogóle trzeba było się do tego nadawać, nie to co na zaprezentowanym materiale filmowym.

dodano: 2012-11-19 11:56:52 przez: abvk106.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.8.208.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.