Podobno naturalność jest w modzie

kategoria Romantyczne

Dość śmieszne ale i niezręczna sytuacja Do jakiej doszło na jednej z rajskich plaż. Naprzeciw siebie biegnie dwójka zakochanych ludzi Która najwyraźniej umówiła się tu na romantyczną randkę. Najprawdopodobniej poznali się na jakimś internetowym portalu randkowym i to było ich pierwsze spotkanie w realu. Nie wszystko jednak poszło tak jakby oboje sobie tego życzyli. na takie randki w ciemno jak wiadomo zawsze idzie się z dużą dozą niepewności. Elizie przytrafiło się coś wyjątkowo pechowego. biegnąc do swojego ukochanego przewróciła się i w wyniku upadku Ze stanika wypadł jej wielki push up. taka specjalna wkładka do staników która sprawia że piersi wyglądają na O wiele większe niż są w rzeczywistości. Morał z tego śmiesznego filmiku jest jednoznaczny - lepiej stawiać na naturalność niż później próbować odnaleźć się w tak trudnej sytuacji.

dodany: 4 września 2018 wyświetleń: za: 10 przeciw: 1

Film Podobno naturalność jest w modzie (id: 2373) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: czy naturalnosc jest w modzie.

Komentarze do filmu

Waldek

Haha No nie dziwne że natura jest w modzie bo o wiele bardziej lubię naturalne niż takie jak na tym filmiku wypadające imitacje. Dziewczyny czy to nie jest żenujące że c**** wypycha cię sobie jakąś gąbką. Te współczesne staniki push up nie wiem czemu mają służyć.

dodano: 2018-09-10 12:19:07 przez: public-gprs389052.centertel.pl, ip: 37.47.150.253
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.