Efektowny start rakiety

kategoria Rozrywkowe

Nie ma to jak efektowny start rakiety, na taki właśnie pomysł wpadł pewien śmiałek który zaplanował że rakieta wystartuje z jego własnej dupy. Tak dokładnie, na taki pomysł wpadł ten oto koleś że do tyłka wsadzi sobie fajerwerk i podpali a rakieta pod wpływem odrzutu wystartuje. Jak widzimy na tym śmiesznym filmiku, wcale się tak nie stało. Odpalony fajerwerk nic tylko poparzył tyłek pomysłowego kolesia. Start rakiety zakończony niepowiedzeniem, a dupa pewnie będzie piekła go jeszcze przez wiele dni albo tygodni. Ten pomysł z pewnością będzie często praktykowany z okazji sylwestra, wtedy to właśnie legalnie można strzelać z petard i fajerwerków a pomysłów na odpalanie rakiet pewnie nie zabraknie.

dodany: 30 grudnia 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 3

Film Efektowny start rakiety (id: 2132) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Renatka

A nie Weselej i nie śmiesznie byłoby gdyby zamiast rakiety do dupy wsadzić petardę? Przecież ten ktoś na filmiku jest tyłem odwrócony i nawet by o tym nie wiedział do momentu eksplozji przynajmniej. Jest tyle filmików na których ludzie wystrzeliwują z dupy rakiety ale nikt nie odważył się wsadzić tam petardy.

dodano: 2017-11-27 11:11:27 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.