Niedźwiedź zatakował rowerzystę

kategoria Zwierzaki

Jedziesz sobie jak gdyby nigdy nic na rowerze przez las a tu nagle w pościg za tobą startuje wcale nie mały niedźwiedź. Taki mniej więcej jest scenariusz powyższego filmiku. Chyba mało kto jeżdżąc po lesie na rowerze spodziewał by się tego że będzie musiał ociekać przed dzikim niedźwiedziem. Choć na filmie wyraźnie widać że rowerzysta w panice pedałuje tak szybko jak może, to jednak niedźwiedź nie odpuszcza i goni go dobrych kilkaset metrów. I jak tu się zachować w takiej sytuacji, uciekać na rowerze przed niedźwiedziem, czy porzucić rower i uciekać gdzieś na drzewo? Tyle tylko że niedźwiedzie też potrafią wspinać się na drzewo.

dodany: 6 maja 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 4

Film Niedźwiedź zatakował rowerzystę (id: 2196) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Iza

Może ten niedźwiedź chciał się wyrwać z lasu i potrzebował jakiegoś środka komunikacji postanowił że rower będzie okej Bo nie ma prawa jazdy by poruszać się samochodem. Nie Poznajecie Przecież to Sezon na misia jest. Prawie dokładnie tak jak w sezonie na misia Niedźwiadek ma dosyć lasu sikania w krzakach i spania na ziemi chcę wrócić do cywilizacji.

dodano: 2017-11-30 08:41:16 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Waldek

Też kiedyś miałem taką sytuację że jadąc leśną drogą goniły mnie ssaki leśne tylko że ja nie uciekałem bo te leśne ssaki miały długie nogi, blond włosy i ubrane były bardzo wyzywająco. Gdy mnie złapały robiły mi różne dziwne rzeczy, ssały i całowały i rozbierały i było to całkiem miłe do momentu gdy kazały za to zapłacić.

dodano: 2017-05-07 11:14:41 przez: public-gprs398905.centertel.pl, ip: 37.47.189.122
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.