Tak jest kiedy idiota zostaje złodziejem

kategoria Wpadki

Tak jak nie każdy może zostać prezesem banku tak nie każdy zostaje prezydentem. Innym słowy jak to ktoś kiedyś powiedział w słynnym polskim klasyku filmowym: Ktoś się rodzi księdzem, ktoś kurfą a ktoś inny policjantem. Czasem ma to dobre strony bo ludzie dzięki temu mogą się między sobą poznać. Do podobnego wniosku można dojść oglądając to śmieszne nagranie z lokalnego monitoringu na którym widać jak jakiś złodziej idiota zabrał się do kradzieży bankomatu. Postanowił ukraść zawartość bankomatu zabierając go całego ze sobą. Podjechał samochodem, wyciągnął łańcuchy jednak coś zapomniał zaczepić. Podjechał po raz kolejny ale znów jego niedopracowany plan wyrwania bankomatu okazał się zbyt słaby. Kariery jako złodziej raczej nie zdobędzie, prędzej jako błazen i internetowy kosmita.

dodany: 30 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 8

Film Tak jest kiedy idiota zostaje złodziejem (id: 2190) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Tomek

No debil, normalnie debil. Jak patrzę na takich złodziejów to cieszę się że jestem w Danii. Tu ludzie żyją według innych standardów.

dodano: 2017-05-02 09:06:38 przez: 37.97.2.50.dynamic.altibox.net, ip: 37.97.2.50
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.