Mały słoń ciamajda

kategoria Zwierzaki

Urocze słoniątko niewielkich rozmiarów postanowiło pobiegać za stadem gęsi lub podobnych im ptaków. Słonik po wybiegu biegał szybko w kółko aż najprawdopodobniej zakręciło mu się w głowie i wywrócił się ciamajda bardzo zabawny sposób. Choć słoniątko to niewielkich rozmiarów zapewne słuszną wagę ma. Bardzo śmiesznie wygląda ta wywrotka słoniątka musiało go chyba to również za boleć bo potem jak się podniósł od razu wrócił do mamy słonia. Niezwykle uroczy filmik na którym widać zachowania zwierząt niby dzikich, a tak troszcząc się o siebie. Mama słonia wyraźnie zainteresowała się gdy jej pociecha przewróciła się w pogoni za uciekającymi ptakami. Uroczy filmik z małym niezdarnym słonikiem.

dodany: 13 stycznia 2018 wyświetleń: za: 10 przeciw: 1

Film Mały słoń ciamajda (id: 2347) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 13 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Komentarze do filmu

Aldona

No faktycznie słonik mała Ciamajda Ale pocieszenie się ogląda takie śmieszne filmiki. Lubię oglądać filmy ze zwierzętami bo one na pewno nie są reżyserowane. Dzisiaj większość ludzi specjalnie reżyseruje filmy by te były bardziej popularne jednak takie filmy ze zwierzętami i z naturalną dziką przyrodą są o wiele lepsze bo nikt tego nie zaplanował i nie wymyślił.

dodano: 2018-01-14 11:23:46 przez: host-89-229-239-25.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.239.25
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.